دومين دوره رقابت "موشن گرافي يك دقيقه اي رساله

معاونت پژوهش و فناوري دانشگاه فردوسي مشهد در نظر دارد دومين دوره رقابت "موشن گرافي يك دقيقه اي رساله" را با جوايز ارزنده در ميان دانشجويان مقطع دكتري كه از پيشنهاده رساله خود دفاع كرده اند برگزار كند. اين رقابت، دانشجويان دكتري را در دوره تحقيقاتي به چالش مي كشد تا موضوع و نتيجه تحقيقات خود را در يك دقيقه به صورت ديداري- شنيداري ارائه دهند كه در نتيجه به ديده شدن نوآوري هاي دانشجو در رساله، تسلط بيشتر دانشجو بر موضوع، روشن شدن زواياي خاص تحقيق، دريافت پيشنهادهاي سازنده از ساير رشته ها، نشان دادن تأثيرات و كاربردهاي ممكن رساله، دريافت پيشنهاد كار از جامعه، و … كمك مي كند. ويدئوهاي برنده در سايت دانشگاه در معرض نمايش عموم قرار خواهند گرفت.

موشن گرافي توليد شده بايد به صورت خلاصه و چشمگير و در قالب يك ويدئوي يك دقيقه اي اصيل و منحصر به فرد ارائه شود. روايت آن بايد به زبان فارسي و با بيان ساده براي مخاطب عام (غير متخصص) و ترجيحا به صورت چندرسانه اي تهيه شود.

مهلت (بدون تمديد) ارسال ويدئو (الزاما در مدت 1 دقيقه و با حجم حداكثر 100 مگابايت) ۳۱ مرداد ماه مي باشد. اطلاعات تكميلي در سايت معاونت پژوهشي دانشگاه https://vpr.um.ac.ir/index.php/fa/ به اطلاع مي رسد. معيارهاي ارزيابي موشن گرافي به پيوست ارسال مي شود.

دانشجويان عزيز مي توانند جهت كسب اطلاعات بيشتر با كارشناس مربوط خانم ذوالفقاريان، با شمارۀ 38802419 تماس حاصل فرماييد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشخصات فایل موشن گرافی به این آدرس مراجعه فرمایید.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید